Bank Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu pod skrzydłami Orła Agrobiznesu.

W ubiegłym roku, dokładnie 31 maja 2012 r., Bank Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu zdobył nagrodę Orła Agrobiznesu za całokształt działalności Banku. Od tamtej pory nie spoczęliśmy na laurach, prężnie rozwijając działalność i usługi Banku dla mieszkańców naszego regionu.

Z nieukrywaną dumą miło nam poinformować Państwa, że nasze starania zostały raz jeszcze zauważone i docenione. 12 czerwca 2013 r., podczas uroczystego finału 43 edycji Orłów Agrobiznesu, Bank Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu został nagrodzony przedłużoną licencją tytułu Orła Agrobiznesu, przyznanego w 2012 roku. Kapituła konkursu umotywowała swoją decyzję rozwojem i unowocześnieniem oferty produktowej, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Podkreślono również finansową współpracę Banku Spółdzielczego w Radziechowach-Wieprzu z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju oraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Nagrodę z rąk posła (byłego Wicemarszałka Sejmu) Pana Franciszka J.Stefaniaka odebrała Wiceprezes Zarządu ds.Handlowych Pani Bernadetta Siwek.

top