III edycja Konkursu „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”

18 listopada 2011 roku odbył się finał trzeciej edycji Gminnego Konkursu Wiedzy o Bankowości i Finansach ” Nowoczesny Bank Spółdzielczy „ zorganizowany przez Bank Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu pod honorowym patronatem Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Pana Grzegorza Figury.

Lista zwycięzców

w kategorii wiedzy ogólnej:

I miejsce Marcin Kublin klasa III C Zespół Szkół w Radziechowach-Gimnazjum nr 1

II miejsce Magdalena Pawlik Klasa II Gimnazjum nr 3 w Juszczynie

III miejsce Joanna Świniańska klasa II Gimnazjum nr 3 w Juszczynie

w kategorii plastycznej:

I miejsce Magdalena Pawlik klasa II Gimnazjum nr 3 w Juszczynie

II miejsce Marek Michalec klasa VI Szkoła Podstawowa w Wieprzu

III miejsce Wiktoria Burda klasa III Szkoła Podstawowa w Juszczynie

Wyróżnienie Paulina Dłutko klasa III a Gimnazjum nr 2 w Wieprzu

 

        21 listopada 2011 roku odbył się finał trzeciej edycji Gminnego Konkursu Wiedzy o
Bankowości i Finansach ” Nowoczesny Bank Spółdzielczy „ zorganizowany przez
Bank Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu pod honorowym patronatem Wójta Gminy
Świnna Pana Henryka Jurasza.

Lista zwycięzców

w kategorii wiedzy ogólnej:

I miejsce Sylwia Lorenc klasa II g Gimnazjum w Świnnej

II miejsce Daniel Mrowiec klasa II d Gimnazjum w Świnnej

III miejsce Piotr Seemann klasa II d Gimnazjum w Świnnej

w kategorii plastycznej:

I miejsce Bartosz Jurasz klasa VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rychwałdku

II miejsce Patrycja Błachut klasa VI Zespół Szkolno-Przedszkolno w Pewli Małej

III miejsce Ewa Czyż klasa VI Szkoła Podstawowa w Przyłękowie

Wyróżnienie Klaudia Chwaja klasa VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pewli Małej

 

23 listopada 2011 roku odbył się finał trzeciej edycji Miejskiego Konkursu Wiedzy o
Bankowości i Finansach ” Nowoczesny Bank Spółdzielczy „ zorganizowany przez Bank
Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta
Szczyrk Pana Wojciecha Bydlińskiego.

Lista zwycięzców

w kategorii wiedzy ogólnej:

I miejsce Maria Krysmalska klasa III g Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku

II miejsce Natalia Hołdys klasa II g Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku

III miejsce Joanna Chrobak klasa III g Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku

w kategorii plastycznej:

I miejsce Sabina Zając klasa III Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Szczyrku

II miejsce Paulina Kania klasa V Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku

III miejsce Sylwester Jadwiszczok klasa III b Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Szczyrku

 

top