Untitled

5 listopada 2010 roku odbył się finał drugiej edycji Gminnego Konkursu Wiedzy  o Bankowości i Finansach „Rola Banku Spółdzielczego w społeczności lokalnej”zorganizowany przez Bank Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Szczyrk Pana Wojciecha Bydlińskiego, Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Pana Grzegorza Figurę  i Wójta Gminy Świnna Pana Henryka Jurasza.

W konkursie wiedzy o Bankowości i Finansach wzięło udział sześć szkół, a w konkursie plastycznym czternaście szkół z terenu Miasta Szczyrk, Gminy Radziechowy-Wieprz i Gminy Świnna.

Poniżej oficjalna lista zwycięzców !

w kategorii wiedzy ogólnej:

I miejsce

Tomasz Dąbrowski klasa IIIZespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr2 w Szczyrku

Karolina Witos klasa  I-  Gimnazjum nr 3 w Juszczynie

Magdalena Waligóra klasa III c- Gimnazjum w Świnnej

II miejsce

Michał Staśkiewicz klasa II b –  Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr2 w Szczyrku

Ewa Jakubiec klasa II b- Zespół Szkół  w Radziechowach

Joanna Wierzbicka klasa III c- Gimnazjum w Świnnej

III miejsce

Katarzyna Pieczara klasa III-  Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr2 w Szczyrku

Michał Kublin klasa II c-  Zespół Szkół  w Radziechowach

Karolina Kimla klasa III a-  Gimnazjum w Świnnej

w kategorii plastycznej:

I miejsce

Magdalena Świerczek klasa II–  Zespół Szkoły  Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Szczyrku

Renata Kocoń klasa IV- Szkoła Podstawowa  w Juszczynie

Bartosz Jura klasa V- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rychwałdku

II miejsce

Daria Marek klasa I –  Zespół Szkoły  Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Szczyrku

Dawid Nowicki klasa V- Szkoła Podstawowa w Wieprzu

Aleksandra Łatanik klasa VI-  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pewli Małej

III miejsce

Paulina Kania klasa IV – Zespół Szkoły  Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku

Weronika Marszałek klasa VI- Szkoła Podstawowa w Wieprzu

Dominika Krzak klasa V- Szkoła Podstawowa w Przyłękowie

Wyróżnienia:

Kinga Marek klasa II- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczyrku

Monika Żurek klasa V- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bystrej

Agata Sowa klasa I a- Zespół Szkół w Radziechowach

Kamila Łysień klasa V- Szkoła Podstawowa w Przyłękowie

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE I GRATULUJEMY WYGRANYCH ZWYCIĘZCOM !!!

 

 

 

top