Święto Spółdzielczości Bankowej w Etno Banku

W dniu 29 czerwca, pod patronatem Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego obchodzone było w całej Polsce Święto Spółdzielczości Bankowej. Nieco wcześniej, 27 czerwca – W Sejmie odbyła się z tej okazji uroczysta Konferencja „Społeczna rola banków spółdzielczych w Polsce” pod patronatem Wicemarszałka Sejmu RP Pana Eugeniusza Grzeszczaka, zorganizowana przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych i Panią Prezes Zarządu KZBS Krystynę Majerczyk- Żabówkę.

Etno Bank Spółdzielczy również uczcił spółdzielcze Święto nawiązując do nazwy, tradycji i folkloru ziemi, z której się wywodzi. W dniu Konferencji – pracownicy obsługiwali Klientów w strojach regionalnych z terenu żywiecczyzny. Była to duża – i jak sądzimy – miła niespodzianka dla Klientów odwiedzających Centralę. Trzeba przyznać, że pracownicy prezentowali się bardzo pięknie i godnie. Dodatkowo odwiedzającym, w szczególności dzieciom – wręczano piłki plażowe z logo Banku.

Na załączonych zdjęciach – pracownicy Etno Banku Spółdzielczego we wspomnianych strojach. Stroje zostały Bankowi użyczone przez Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Jodełki” im. Marii Romowicz z Radziechów.

 

top